3A İNSAN KAYNAKLARI, Temmuz 2013 tarihinde kurulmuş olup; firmamız, Personel Tedariki, Bordrolama ve Danışmanlık konularında hizmet vermektedir. Şirketimizin merkezi Gebze' de olup, hızlı büyüme ve taleplere daha hızlı cevap vermek adına yakın zamanda İstanbul Anadolu Yakasın' da merkezi bir konumda olmak üzere ve yakın bölgelerini de kapsayacak şekilde yeni şubemiz hizmete açılacaktır.

Firmamız bünyesinde çalışmakta olan uzman yönetim kadrosu ve eğitmenler sayesinde, işletmelerinizde çalışacak personel kendisine yöneltilecek olan işi en kısa sürede, en efektif şekilde, en az maliyetle ve işletmenizin disiplin kuralları çerçevesinde nasıl yapacağı konusunda özel eğitimden geçirilirler. Bu sayede işletmenize yeni gelen personel bile yapacağı işi, görev ve sorumluluklarını iyi bilir ve uyum içerisinde ve işletmenize zaman kaybettirmeden en iyi şekilde görevini yerine getirir.

Firmaların ana faaliyetlerini gerçekleştiren çekirdek kadroları dışında farklı pozisyonlarda çalışan kadroları için; yasal mevzuat kapsamındaki bilgi ve tecrübesi, kurumsal altyapısı, elektronik veri tabanı, sahip olduğu ERP programı, iş hukuku, işçi sağlığı ve güvenliği konularına hakim kadroları ile çözüm ortaklarının tüm iş yükünü üzerine alarak proaktif bir düşünce yapısı içerisinde insan kaynakları yönetimi ve bordrolama hizmeti sunuyoruz.


Bordrolama hizmeti sayesinde personel tedarik etme ve çalıştırma maliyetlerinde önemli ölçüde  tasarruf sağlanırken, firmaların outsoucing etmiş oldukları kadroların risk yönetimi tarafımızca gerçekleştirilir. 

3A İNSAN KAYNAKLARI, sizlere  ;

- İdari Personeller (ofis elamanları, asistanlar, mühendislik vb.)

- Teknik Personeller (elektrik, kaynak, mekanik ve bakım personelleri)

- Temizlik Personelleri (tesis temizlik görevlisi, inşaat ve bina temizlik elamanları)

- Vasıfsız Personeller (yükleme-boşaltma-taşıma, etiket-paketleme ve saha destek elamanları)

- Forklift-Rich Tracks Operatörleri , Temini ve bordrolaması konusunda her zaman hizmete hazırdır. Hizmetinize talip olduğumuz işlerinizle ister sürekli kadrolu, ister geçici süreli olsun talep edeceğiniz her sayıdaki personeli en kısa sürede göreve hazır hale getirmeyi her zaman taahhüt edebilecek güce sahibiz